Templates by BIGtheme NET
SON HABERLER
GMT+2 03:25

Yönetim Kurulu

Başlıksız-1

 

Halil ETYEMEZ
EYAD Genel Başkanı

halil etyemez2

03.05.1965’te Yusufeli’nde doğdu. Konya Ereğli nüfusuna kayıtlıdır. Ondokuz Mayıs Üniversitesi Eğitim Yüksek Okulu’nu bitirdi. İnönü Üniversitesi Eğitim Fakültesi Eğitim Yöneticiliği ve Deneticiliği Bölümü’nden mezun oldu. Eğitim Yöneticiliği alanında yüksek lisansını tamamladı.

Yurdumuzun çeşitli illerinde öğretmenlik ve idarecilik görevlerinde bulundu. İstanbul ve Konya’da uzun yıllar İlköğretim Müfettişliği yaptı. Memur-Sen Konfederasyona bağlı Eğitimciler Birliği Sendikası Genel Sekreterliği görevini 9 yıla yakın sürdürdü. Bir çok sivil toplum kuruluşlarında üst düzey görevlerde yer aldı. Aday öğretmen el kitabı, Yöneticilik Sınavlarına Hazırlık kitapları yayımlandı.

Eğitimciler Birliği Sendikası Genel Sekreterliği görevinden ayrılıp 12 Haziran 2011 tarihinde, 24. dönem Genel Seçimlerinde Adalet ve Kalkınma Partisinden Konya milletvekili adayı olarak seçime girdi.

16.09.2011 tarihinde Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakan Yardımcılığı görevine atanan ETYEMEZ , 2015 Seçimlerinde Ak Partiden Konya Milletvekili  olmuştur.

Etyemez evli ve üç çocuk babasıdır.

İSMAİL AKBIYIK      

 EYAD GENEL BAŞKAN YARDIMCISI (GENEL BAŞKAN VEKİLİ)

baskan-2181

21.07.1977 yılında İstanbul’da doğmuştur. Aslen Çankırı-Ilgazlıdır. İlköğrenimini Bitlis ili Güroymak ilçesinde, ortaokulu Karabük ilinde, lise öğrenimini ise Çankırı ili Çerkeş ilçesinde tamamlamıştır. 1994 yılında girmiş olduğu Ankara Üniversitesi Eğitim Bilimleri Fakültesi Eğitim Yönetimi ve Planlaması bölümünü 1998 yılında başarıyla tamamlamıştır. 2002 yılında Ankara Üniversitesi Eğitim Bilimleri Enstitüsü’nde eğitim yönetimi, teftişi, ekonomisi, planlaması alanında tezli yüksek lisansını başarı ile tamamlamış ve bilim uzmanı ünvanını almıştır.

Mesleğe 1998 yılında Konya ili Kulu ilçesinde öğretmen olarak başlamıştır. Ankara ilinin çeşitli ilçelerinde ve Milli Eğitim Bakanlığı merkez teşkilatında öğretmen, araştırmacı ve yönetici olarak görev yapmıştır. Özel sektörde eğitim alanında çalışmalar yürütmüştür. Eğitim alanında çeşitli projelerde eğitici ve koordinatör olarak görevler almıştır. Bir memur sendikasında, sivil toplum kuruluşlarında etkin görevler almıştır. 2010 yılında kurulmuş olan Erdemli Yöneticiler Akademisi Derneği (EYAD) kurucular kurulunda yer almış ve şu anda da yönetim kurulunda genel başkan yardımcısı olarak görev yapmaktadır. Mesleki hayatı boyunca çok sayıda aylıkla ödüllendirme, takdirname, teşekkürname ve başarı belgesi almıştır. Çankırılılar Konfederasyonu ve Ilgazlılar Federasyonu’nda üyelik ve istişare kurulu üyeliği yapmaktadır. Pursaklar Kent Konseyi üyesidir. Evli olup bir kız ve bir erkek olmak üzere iki evlada sahiptir. Yabancı dil olarak İngilizce ve temel düzeyde Almanca bilmektedir. Osmanlıca belgesine de sahiptir. Çalışma ve Sosyal Güvenlik Eğitim ve Araştırma Merkezi (ÇASGEM) Başkanlığı’na 28.12.2011 tarihinde atanmıştır.

 

 

 

 

MEHMET ARSLAN      

 MALİ İŞLERDEN SORUMLU GENEL BAŞKAN YARDIMCISI 

1972 yılında Artvin’de doğmuştur. İlk ve orta öğrenimini Artvin’de, yüksek öğrenimini Erzurum Atatürk Üniversitesi İİBF İşletme Bölümünde tamamlamıştır. Maliye Bakanlığı taşra teşkilatında memuriyete başlamış, değişik il ve ilçelerde orta kademe yöneticiliği yapmıştır. 2013 Yılında Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı’na naklen atanmış ve İdari ve Mali İşler Dairesi Başkanlığı görevlerinde bulunmuştur. Halen Çalışma ve Sosyal Güvenlik Eğitim ve Araştırma Merkezi Başkan Yardımcılığı görevinde bulunan Mehmet ARSLAN evli ve 3 çocuk babasıdır.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

       

 

 

BEKİR ŞİRİN          

SOSYAL İLİŞKİLERDEN SORUMLU GENEL BAŞKAN YARDIMCISI

bekBekir ŞİRİN 1972 yılında Trabzon  Akçaabat’ta doğdu. İlk ve Orta öğrenimini Akçaabat’ta tamamlayan Bekir ŞİRİN Lisans öğrenimini K.T.Ü. Giresun Eğitim Fakültesinde, Y.Lisansı İ.Ü. Eğitim Yönetimi ve Denetimi ABD tamamladı. Meb Talim Terbiye Kurulu Başkanlığında Daire Başkanı olarak görev yapan ŞİRİN orta düzey İngilizce bilmektedir.

Ömer TİKENLİ

TEŞKİLATTAN SORUMLU GENEL BAŞKAN YARDIMCISI

14.05.1984 tarihinde İzmir ili Ödemiş ilçesinde dünyaya geldi. Sırasıyla Ödemiş Atatürk İlkokulu, Ödemiş Anadolu İmam Hatip Ortaokulu, Aydın Ortaklar Anadolu Öğretmen Lisesi, Denizli Pamukkale Üniversitesi Eğitim Fakültesi Türkçe Öğretmenliği’ nde öğrenimini tamamladı.

Ortaokulda Milli Gençlik Vakfı öğrenci temsilciliği yaptı. Lisede çeşitli STK faaliyetlerinde görev aldı. Liseyi bitirdikten sonra 2002-2003 yılı arasında Ödemiş Ak Parti Gençlik kollarında kurucu başkan vekilliği ve başkanlık yaptıktan sonra eğitim fakültesini kazanması ve öğretmenlik mesleğini icra edeceğinden dolayı istifa ederek yeniden sivil toplum kuruluşlarında görev almaya başladı. 2007’ de öğretmen olarak Erzurum’ da göreve başladı. 2009’ da Konya ilinde Bozkır ve Kulu ilçelerinde toplam 4 yıl hizmet etti. Gaziantep’ e atandığında Medeniyet Tasavvuru Gençliği teşkilatını oluşturdu ve 1,5 yıl kurucu il başkanı olarak görev yaptı. Ardından Erdemli Yöneticiler Akademisi Gaziantep teşkilatını kurarak il başkanlığı görevini yürüttü. Ankara’ da milletvekili danışmanlığı sürecinin ardından Eyad Teşkilatlardan sorumlu Genel Başkan Yardımcılığı görevine getirildi. Mesleki olarak çeşitli okullarda öğretmenlik ve idareciliğinin ardından Talim Terbiye Kurulu’ nda görev yapmaktadır. Evli ve iki çocuk babasıdır.

 

Ahmet KAVGACI

 

 

AHMET CEMİL BEDİR

 

 

HÜSEYİN SOLMAZ

 

SİNAN TEMUR

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Erdemli Yöneticiler Akademisi Ziraat Bankası Akay Şubesi Hesap NO:76064752080 İBAN NO: TR730001000760647520805